نرم افزار دفترچه تلفن آرمینا فون
 

 
 

دستگاههای دریافت شماره تماس گیرنده (كالر آی دی)

 

به کمک دستگاه كالر آی دی می‌توانید به محض تماس کسی با شما و قبل از برداشتن گوشی متوجه شوید چه کسی تماس گرفته و مشخصات وی که قبلا در برنامه ثبت شده را مشاهده نمایید

همچنین کلیه تماسهای دریافتی و تماسهای گرفته شده خود شما به همراه تاریخ و ساعت تماس نیز در برنامه ثبت خواهد شد

در یک شرکت یا اداره و ... با چندین کامپیوتر تحت شبکه، با خرید فقط یک دستگاه کالر آیدی برای کل مجموعه، همه کامپیوترها به محض تماس می‌توانند اطلاعات فوق را مشاهده نمایند

 
 

نمونه طرح های نمایش کالر آیدی با قابلیت تغیر رنگ، فونت و سایز و بقیه تنظیمات دلخواه توسط کاربر (شماره ها غیر واقعی و نمایشی است)

 
 
شماتیک سیستم تحت شبکه هنگامی که از دستگاه کالر آیدی برای دریافت شماره استفاده می‌شود
دستگاههای دریافت شماره تماس گیرنده (كالر آی دی)
 
شماتیک سیستم تحت شبکه هنگامی که از دستگاه سانترال برای دریافت شماره استفاده می‌شود
دستگاههای دریافت شماره تماس گیرنده (كالر آی دی)
 
 
 
 

تابحال چند بار تمام منزل و محل كار خود را برای پیدا كردن یك شماره تلفن زیر و رو كرده اید ؟
چند سر رسید و دفتر تلفن قدیمی و حجیم دارید كه مجبورید به خاطر شماره ها آنها را نگه دارید ؟
جستجو در بین شماره ها چقدر مشكل است ؟

این نرم افزار دارای امكانات بسیاری می‌باشد و هم اكنون 22 سال است كه در تمام كشور پخش و مشغول به كار می‌باشد در زیر به امكانات و توانایی های آن اشاره‌ای شده است :

با این نرم افزار به راحتی می توانید اطلاعات تلفن مورد نظر خود را ثبت نمایید، محدودیت تعداد ورود اطلاعات هم ندارد

اگر در حال حاضر اطلاعات شما در فایل Excel یا نرم‌افزارهای دیگر هم وارد شده با هزینه مختصری قابل تبدیل می‌باشد و نیاز به ورود مجدد اطلاعات نیست.

 

به راحتی می توانید اطلاعات وارد شده را جستجو نمایید، این نرم افزار دارای جستجوی چند مرحله ای می باشد.

در اولین قسمت جستجو هر چیزی تایپ شود، در تمام قسمتها جستجو می‌شود مثلا چنانچه كلمه تهران را تایپ نمایید این كلمه در تمام قسمتها مانند نام خانوادگی (محمدی تهرانی)، آدرس (تهران ـ میدان انقلاب) یا (شاهرود، خیابان تهران، بلوار قدوسی)، شهر و سایر قسمتها جستجو خواهد شد.

جستجوی برنامه دارای 3 حالت می باشد

          در حالت اول هر قسمتی از عبارت مورد نظر تایپ شود برنامه آن را جستجو می كند مثلا فرض كنید نام خانوادگی شخصی محمدی است با تایپ م، ح، مد، محمد و هر تركیب دیگر برنامه این شخص را پیدا نموده و نمایش می‌دهد، در این حالت سایر موارد نظیر محمدزاده، محمدی نیا، پور محمدی و ... نیز نمایش داده خواهد شد.

          در حالت دوم باید دقیقا كلمه محمدی وارد شود تا شخص نمایش داده شود و مثلا با تایپ محمدی دیگر افرادی با نام خانوادگی محمد زاده، محمدی نیا، پور محمد و ... نمایش داده نمی‌شود

در حالت سوم برنامه مواردی را نمایش می دهد كه از ابتدای كلمه وارد نمایید مثلا برای نمایش محمدی باید م یا مح یا محم یا محمد یا محمدی وارد شود

در این حالت كلیه افرادی كه نام خانوادگی آنها با عبارت تایپ شده شروع شود نمایان می‌شود مثلا اگر مح وارد شود محمدی، محمد زاده، محمد نی، محسنی، محترم و ... نمایش داده خواهد شد و پور محمد چون مح اول آن قرار ندارد نمایش داده نمی‌شود

امكان جستجو بر اساس تمام موارد از جمله نام، آدرس، شهر و … وجود دارد.

        می‌توانید شماره شخص را وارد نمایید تا برنامه نام وی را پیدا كند مثلا چنانچه شماره 09123738755 جستجو شود برنامه در تمام شماره ها مثل تلفن محل كار 1 و 2، فاكس، تلفن منزل و ... به دنبال آن جستجو نموده و نام و سایر مشخصات وی را نمایش می دهد.

تمامی حالتهای جستجو در مورد شماره ها و سایر ستونهای اطلاعاتی نیز صدق می‌كند، در زیر چند مثال از جستجوهایی كه می‌توانید انجام دهید آمده است :

جستجو به دنبال افرادی كه در نام خانوادگی آنها عبارت محمد وجود دارد
جستجو به دنبال افرادی كه نام خانوادگی آنها دقیقا كلمه "رضایی" است
جستجو به دنبال افرادی كه موبایل آنها با 0912 شروع می‌شود
جستجو به دنبال افرادی كه در شماره آنها عدد 88 وجود دارد
جستجو به دنبال آقایانی كه تهرانی هستند و در ایران خودرو كار می كنند
جستجو به دنبال افرادی كه جزء مشتریان هستند
جستجو به دنبال افرادی كه آدرس آنها در خیابان ولی عصر است
جستجو به دنبال افرادی كه تهرانی بوده و جزء دوستان هستند
جستجو به دنبال شركتهایی كه در شیراز بوده و زمینه كاری آنها كشاورزی است
...
...
...

        شش قسمت برای جستجو موجود است كه بصورت پیش فرض بر اساس مواردی كه از پیش تنظیم شده جستجو می‌نمایند، اما شما می‌توانید ستونهای جستجوشونده و نوع جستجو (جستجوی قسمتی از عبارت، عبارت كامل، جستجو از ابتدا) در هر یك از خانه‌ها را به دلخواه خود تعیین نمایید.

        می‌توانید از لیست تلفنها خروجی های متنی، اكسل، Outlook و موبایل و html تهیه نمایید، همچنین می‌توانید خروجی های اكسل یا متنی مجزا برای هر گروه تهیه نمایید ضمنا می‌توانید خروجی یونیکد کامل مخصوص گوشی‌های Android را نیز دریافت نمایید تا شماره ها در دفترچه تلفن گوشی شما درج گردند.اطلاعات اشخاص و شركت ها را می‌توانید به طور مجزا شامل اطلاعات شخصی و اطلاعات شغلی ثبت نمایید.

برای راحتی كار می توانید شماره ها را به صورت محدوده وارد نمایید مثلا 7-3334560 و برنامه هنگام شماره گیری خودش شماره ها را تفكیك خواهد كرد.

 

امكان ایجاد تغییرات كلی در اطلاعات وجود دارد، مثلا فرض كنید پیش شماره شهری از 0211 به 021 تغییر كرده است، با استفاده از این قسمت شما می‌توانید تمامی شماره های ثبت شده برای آن شهر را یكجا اصلاح نمایید.

امكان مرتب سازی یك یا چند سطحی به شكلی ساده گنجانده شده است مثلا ابتدا مرتب سازی بر اساس نام خانوادگی و اگر افرادی نام خانوادگی یكسان داشتند آنها را بر اساس نام مرتب نماید، هممچنین می توانید تلفنها را بر اساس حروف الفبا (مانند دفترچه تلفن های معمولی) مشاهده نمایید.

تلفنها قابل گروه بندی است مثلا تاكسی تلفنی ها را جدا نمایید و یا اقوام را در دسته‌‏بندی خودش قرار دهید و هر دسته‏‌بندی جدیدی مایل باشید اضافه و كم نمایید و نیز تعداد تلفنهای موجود در هر دسته‌بندی را می توانید مشاهده نمایید.

امكان كار و شماره گیری با تلفنهای معمولی و سانترال را داراست
امكان نمایش شماره و مشخصات تماس گیرنده (كالر آِی دی) را چه برای خطوط معمولی و چه برای تلفنهای سانترال، داراست.

پس از شماره گیری با تلفنهای گویا مثل تلفنبانك ها، شماره گیر برنامه قطع نشده و قابلیت كنترل تلفنهای گویا را داراست.

لیست پیش شماره تلفن تمامی شهرهای ایران به تفكیك استان ها، با قابلیت جستجو، ویرایش و اضافه نمودن را داراست، بر اساس اطلاعات سایت مخابرات ایران (یكی از كاملترین بانكهای اطلاعات كد شهر ها)

نرم افزار قابلیت اجرا بر روی ویندوزهای Xp و Vista و Win7 و Windows 8, 8.1 و Windows 10 هر دو نسخه 32 و 64 بیتی را داراست

 

 

امکان ارسال پیامک دلخواه در صورت تماس شخصی با شما یا تماس شما با وی
امکان ارسال پیامک مثلا شماره پرونده و ... پس از ثبت مشخصات یک شخص در نرم افزار

ضمنا تیم برنامه نویسی آرمینا می‌تواند بسته به نیاز کاری شما ارسال پیامک به صورتهای دیگر و در شرایط مورد نظر شما را پیاده سازی نماید

شما با تهیه این کیت قویترین پنل پیامک تحت وب در ایران را نیز دریافت خواهید کرد که شامل امکانات بسیار زیادی بوده و می‌توانید پیامک های تبلیغاتی و ... خود را ارسال نمایید، امکانات این پنل شامل ارسال‌های عادی و زمانبندی شده، ارسال به مناطق، مشاغل خاص، ارسال انبوه و هوشمند، ارسال دکل مخابراتی، ارسال بر اساس سن و جنسیت، ایجاد مسابقه پیامکی، آزمون، منشی، پیامک مناسبتی، پیامک فکس، کارت ویزیت، پیامک سر رسید، دیکشنری، آب و هوا، اطلاعات پرواز، قیمت ارز  سکه و بسیاری امکانات دیگر می‌باشد.

 

 امکان شماره گیری شماره های دلخواه و شماره های ثبت شده در برنامه از هر جایی مثلا از فرم اصلی برنامه، فرم ویرایش مشخصات، فرم نمایش اطلاعات، فرم کالر آی دی و ...

امکان شماره گیری بدون اینکه از مودم شما هنگام شماره گیری صدایی شنیده شود

امکان ادامه شماره گیری پس از برقراری تماس جهت گرفتن شماره های داخلی یا استفاده از تلفنهای گویا مثل تلفنبانک و ...
 
 امكان تعریف كاربران مختلف با تعیین دسترسی هر یك به قسمتهای مختلف نرم افزار

قابلیت بی نظیر و انحصاری این نرم افزار این است که مدیر سیستم می‌تواند کاری کند که کاربران نتوانند شماره های ثبت شده را ببینند ولی امکان ثبت شماره جدید، شماره‌گیری و جستجو براساس شماره یا موارد دیگر را داشته باشند، این قابلیت در مواردی مفید است که مدیریت نمی‌خواهد کارمندان یا منشی لیست شماره ها را داشته باشند.

 

 کل اطلاعات یا موارد جستجو شده به دو صورت اتوماتیك و دستی قابل چاپ می باشد و برنامه می تواند گروه های مختلف را جداگانه چاپ نماید مثلا تاكسی تلفنی ها باهم، اقوام با هم، مشتریان با هم و ... و قسمت ها را نیز جداگانه بر اساس مورد دلخواه مرتب سازی نماید

در چاپ دستی نیز می‌توان طراحی گزارش را به هر صورت دلخواه انجام داد
 

 در صورتیکه اجازه چک کردن سایت را داده باشید، به محض به روز شدن نرم افزار، برنامه به شما در این خصوص اطلاع خواهد داد،

همچنین شما می توانید نسخه های جدید نرم افزار را به راحتی از طریق سایت به روز آوری نموده و یا در صورت تمایل نسخه جدید را از طریق پست دریافت كنید.
 

 امکان تهیه نسخه پشتیبان اتوماتیك و دستی از اطلاعات توسط نرم افزار

پشتیبان های تهیه شده توسط برنامه به صورت فشرده بوده و حجم كمی را اشغال می‌كنند و ضمنا به خاطر مسائل امنیتی، قابلیت گذاشتن كلمه عبور را هم دارند.
 

 راهنمای جامع و قدم به قدم نرم افزار همه جا در اختیار شماست و می‌توانید در هر زمان به آن مراجعه نمایید هر چند روش کار برنامه بسیار ساده بوده و کمتر پیش خواهد آمد نیاز به راهنما داشته باشید.

همچنین در صورت نیاز کارشناسان آماده راهنمایی شما به صورت تلفنی، ریموت از راه دور اینترنتی، تلگرام و ایمیلی و ... خواهند بود.
 

 طراحی زیبای ظاهری نرم افزار نیز از دیگر امكانات آن می باشد كه در این كار از گرافیستهای حرفه‌ای كمك گرفته شده است تا بتواند امكان كار را در محیطی زیبا و لذت بخش برای شما فراهم نماید.
 
 
 
همین حالا جهت یک مشاوره دوستانه و صمیمی با ما تماس بگیرید
کارشناسان با صبر و حوصله تمامی سوالات شما را پاسخ خواهند داد

02332237004
02332224845
09123738755
 
 
 
برخی از مشتریان نرم افزار
تهران
وزارت امور اقتصادی و دارایی
تهران
دفتر وزیر نیرو
تعداد 2 نسخه خریداری شده
اصفهان
فرمانداری لنجان
شركت ملی پخش فرآورده های نفتی
جمهوری اسلامی ایران، سازمان مركزی تهران
اصفهان
شهرداری زرین شهر
زنجان
دادسرای عمومی ‌و انقلاب زنجان
گرگان
اتاق بازرگانی گرگان
2 نسخه خریداری شده
سمنان
اتاق بازرگانی سمنان
تعداد 2 نسخه خریداری شده
بجنــورد
بانك ملت
تعداد 2 نسخه خریداری شده
تهران
حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی
تعداد 16 نسخه خریداری شده

تهران
بانك توسعه تعاون
 تهران
شركت فرش ماهریس
تعداد 2 نسخه  خریداری شده

شركت صنعتی تیوا گستر درخشان
وارد کننده ابزارآلات صنعتی ماکیتا (Makita) در ایران
تعداد 2 نسخه خریداری شده

تهران
شرکت ایروف
بزرگترین کارخانه کشش مفتول ایران
تعداد 16 نسخه خریداری شده

اهواز
شرکت فولاد اکسین خوزستان
تهران
شركت شیرهای ساختمانی KWC
تعداد 2 نسخه  خریداری شده
گرگان
گروه صنعتی سوزان
تعداد 4 نسخه خریداری شده
تهران
صنایع لوستر مهدی
تعداد 4
اصفهان
شرکت سپاهان ماشین رهیار
تعداد 6 نسخه خریداری شده
  

 

شهرنام شرکت
 تهرانشرکت سازه گستر مدحت
بزرگترین تولید کننده تونل فرم در ایران
 تهرانتوسعه سیاحان ایرانیان ـ 10 نسخه
 تهرانشیمی ‌كرد ـ 6 نسخه
 تهرانکلینیک زیبایی ارکید ـ 6 نسخه
 تهراندفتر مطالعات دریای خزر
 تهرانآنا شیمی ‌ـ 2 نسخه
 تهرانشركت بالین تك ـ 2 نسخه
 تهرانشركت آریا راشین ـ 2 نسخه
 تهرانشركت میراب ـ 2 نسخه
 تهرانشركت دكو ـ 2 نسخه
 تهرانشركت آسكو تك ـ 2 نسخه
 تهرانشركت نام نوین تجارت ـ 2 نسخه
 تهرانشركت خدمات پشتیبانی دیتا ـ 2 نسخه
 تهرانشركت ماد گستر ـ 2 نسخه
 تهرانشركت مهندسین مشاور سبز اندیش پایش
 تهرانشركت ساختمانی سراوان ـ 2 نسخه
 تهرانپیك كیمیا ـ 2 نسخه
 تهرانشركت پایندان ـ 2 نسخه
 تهرانشركت نكو فرآیند ـ 2 نسخه
 تهرانشركت پرتو تدبیر پارس ـ 2 نسخه
 تهرانشركت كوشا ـ 2 نسخه
 تهرانشركت فولاد باران ـ 2 نسخه
 تهرانشركت فراگردان ـ 4 نسخه
 تهراندفتر خدمات فنی دیتا ـ 2 نسخه
 تهرانبازرگانی البرز ـ 2 نسخه
 تهرانشركت اروند ـ 2 نسخه
 تهرانشركت ماشین سنگین آریا ـ 2 نسخه
 تهرانشركت ایرسا دفتر تهران ـ 2 نسخه
 اصفهانشركت ایرسا دفتر اصفهان ـ 2 نسخه
 كاشانشركت كیان مهر
 اصفهانشهرداری گز برخوار ـ 4 نسخه
 اصفهانشركت پترو پویا
 اصفهانشركت كنترل سازان
 كـــرجشركت خدمات سرویس شرق
 شاهرودشركت انبوه سازان مسكن یاس
 شاهرودفروشگاه مهدی یی
 آستاربازرگانی قنبری ـ 4 نسخه
 كرجپخش گلراد ـ 2 نسخه
 یزدشركت یزد فاركس ـ 2 نسخه
 .

.

.

و چند صد مشتری حقیقی و حقوقی دیگر كه هركدام حداقل 2 نسخه از نرمافزار را در اختیار دارند

 
 
 
همین حالا جهت یک مشاوره دوستانه و صمیمی با ما تماس بگیرید
کارشناسان با صبر و حوصله تمامی سوالات شما را پاسخ خواهند داد

023322370044
02332224845
09123738755